VCW thuiswedstrijden - jeugd: competitie

Periode: van 2020-08-01 tot 2021-07-31

Datum Tijd Team Bezoekers Coach Scheidsrechter
Za 26/09/2020 13:30 U15 Jongens VOLLEY SCHEPDAAL VZW Booghmans Laure Boersma Robbe
Za 26/09/2020 13:30 U17 Meisjes VBT MACHELEN De Boeck Jens Gonnissen Nils
Za 26/09/2020 16:30 U11 Gemengd VOLLEY SCHEPDAAL VZW Bincquet Maude Gaelens Cato + Gaelens Trixie
Zo 27/09/2020 17:30 U17 jongens SMASH NEERIJSE Stroobants Marc De Schrijver Vreni
Za 3/10/2020 13:30 U13 Meisjes DAATMET LIEDEKERKE B Freys Lukas Opdebeeck Aurélie
Za 3/10/2020 13:30 U11 Meisjes GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW Booghmans Lynn Van Calster Amelie + Lauwers Hannah
Za 3/10/2020 16:30 U15 Jongens LINDEMANS AALST-VOLLEY OPWIJK Booghmans Laure De Blay Sarah
Za 3/10/2020 16:30 U15 Meisjes KEVOC KEERBERGEN B Koulberg Anna Adons Nel
Za 10/10/2020 13:30 U17 jongens VBT MACHELEN Stroobants Marc Martens Anne
Za 10/10/2020 13:30 U11 Meisjes DAATMET LIEDEKERKE A Booghmans Lynn Freys Nena + Van de Poel Jet
Za 10/10/2020 16:30 U15 Meisjes VC KNØDDE MEISE B Koulberg Anna Hägerbaum Evy
Za 17/10/2020 16:30 U15 Jongens DAVOC LOT Booghmans Laure Pauwels Ilse
Za 17/10/2020 16:30 U11 Gemengd VBT MACHELEN Bincquet Maude Vogeleer Eline + Lams Emma
Za 24/10/2020 13:30 U17 jongens VC FENIKS HAACHT Stroobants Marc Verhest Kristel
Za 24/10/2020 13:30 U13 Meisjes VBT MACHELEN B Freys Lukas Vanophalvens Evelien
Za 24/10/2020 16:30 U15 Meisjes V.C. ZAVATH ZAVENTEM Koulberg Anna Van Cutsem Nele
Za 24/10/2020 16:30 U11 Gemengd Volley Opwijk D Bincquet Maude Averhals Kamiel + Kirkham Lukas
Za 31/10/2020 13:30 U13 Meisjes Volley Opwijk B Freys Lukas Leunis Elena
Za 31/10/2020 13:30 U11 Meisjes VC LENNIK DAMES A Booghmans Lynn Craigen James + De Clerck Wannes
Za 31/10/2020 16:30 U15 Meisjes VOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS B Koulberg Anna Cantineau Thijs
Za 7/11/2020 13:30 U17 Meisjes VC FENIKS HAACHT De Boeck Jens Bauwin Delapépinière Sanja
Za 7/11/2020 16:30 U15 Jongens KRUIKENBURG TERNAT B Booghmans Laure Mertens Stephanie
Za 7/11/2020 16:30 U11 Gemengd DAVOC LOT Bincquet Maude Noppen Tom + Peeters Rune
Zo 8/11/2020 17:30 U17 jongens BDO HAASRODE LEUVEN A (N1) Stroobants Marc Vermoesen Nele
Za 14/11/2020 13:30 U17 Meisjes HZ 93 HOFSTADE-ZEMST C De Boeck Jens Vermoesen Tine
Za 14/11/2020 13:30 U11 Meisjes VOLLEY SCHEPDAAL VZW B Booghmans Lynn Samson Arne + Saerens Lukas
Za 14/11/2020 16:30 U11 Gemengd HZ 93 HOFSTADE-ZEMST Bincquet Maude Van Nieuwenhoven Florian + Thomas Ryan
Za 21/11/2020 13:30 U13 Meisjes VC LENNIK DAMES B Freys Lukas De Cock Kylian
Za 21/11/2020 17:00 U17 jongens VC LENNIK HEREN A Stroobants Marc Weyers Sandra
Za 28/11/2020 13:30 U17 Meisjes GRIVOK GRIMBERGEN B De Boeck Jens Woutermaertens Evi
Za 28/11/2020 13:30 U13 Meisjes VOLLEY SCHEPDAAL VZW B Freys Lukas Bruynseels Lena
Za 28/11/2020 13:30 U11 Meisjes GRIVOK GRIMBERGEN B Booghmans Lynn Dezwarte Febe + Molders Emma
Za 28/11/2020 16:30 U15 Meisjes VBT MACHELEN B Koulberg Anna Caluwé Maya