VCW thuiswedstrijden - jeugd: competitie

Periode: van 2021-08-01 tot 2022-07-31

Datum Tijd Team Bezoekers Coach Scheidsrechter
Za 18/09/2021 13:30 U13 Meisjes 1 Kevoc Keerbergen Booghmans Laure Aurélie Opdebeeck
Za 18/09/2021 13:30 U11 Gemengd Volley Bellingen Halle R84 B Booghmans Lynn Gaelens Cato en Gaelens Trixie
Za 18/09/2021 16:00 U17 Meisjes 1 Volley Bellingen Halle R84 De Boeck Jens Roulet Anne
Za 25/09/2021 13:30 U11 Gemengd TJV Lindemans Zellik Booghmans Lynn Lams Emma en Lauwers Hannah
Za 25/09/2021 16:00 U17 Meisjes 1 Zuun Volleybal Club De Boeck Jens Adons Nel
Za 25/09/2021 17:00 U13 Meisjes 2 VBT Machelen B Booghmans Laure Devleeschouwer Serena
Za 2/10/2021 13:30 U11 Meisjes Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A Booghmans Lynn Van de Poel Jet en Van Calster Amelie
Za 2/10/2021 16:00 U17 Meisjes 2 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos De Boeck Jens De Bondt Sara
Za 2/10/2021 16:00 U15 Meisjes VC Knødde Meise A Van Campenhout Kasper De Doncker Fien
Za 9/10/2021 13:30 U13 Meisjes 1 VC Knødde Meise Booghmans Laure Wyns Sil
Za 9/10/2021 13:30 U11 Gemengd Volley Opwijk C Booghmans Lynn Averhals Kamiel en Craigen James
Za 9/10/2021 16:00 U17 Meisjes 2 Grivok Grimbergen De Boeck Jens Dillen Quentin
Za 9/10/2021 17:00 U13 Meisjes 2 Volley Opwijk C Booghmans Laure Willy pauwels
Za 16/10/2021 16:00 U17 Meisjes 1 Volley Opwijk De Boeck Jens Van Moer Sary
Za 16/10/2021 16:00 U15 Meisjes VBT Machelen B Van Campenhout Kasper Roulet Anne
Za 16/10/2021 17:00 U13 Meisjes 2 Brussels Volley Booghmans Laure Van Wassenhoven Elisabeth
Za 23/10/2021 13:30 U13 Meisjes 1 Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A Booghmans Laure Verhest Kristel
Za 23/10/2021 13:30 U11 Meisjes Davoc Lot B Booghmans Lynn De Clerck Wannes en Peeters Ward
Za 23/10/2021 16:00 U15 Meisjes Brussels Volley Van Campenhout Kasper Weyers Sandra
Zo 24/10/2021 17:30 U17 Jongens Velvoc Veltem Beisem B Stroobants Marc Block Hanne
Za 30/10/2021 17:00 U13 Meisjes 2 V.C. Zavath Zaventem Booghmans Laure Vermoote Tibe
Za 6/11/2021 13:30 U13 Meisjes 1 HZ 93 Hofstade-Zemst A Booghmans Laure Laenens Jana
Za 6/11/2021 16:00 U17 Meisjes 2 V.C. Zavath Zaventem De Boeck Jens Seghers Lize
Za 6/11/2021 16:00 U15 Meisjes Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos Van Campenhout Kasper Peeters Elena
Za 6/11/2021 17:00 U13 Meisjes 2 HZ 93 Steenokkerzeel B Booghmans Laure Verspecht Zoë
Zo 7/11/2021 17:30 U17 Jongens Grivok Grimbergen Stroobants Marc Bauwin Delapépinière Sanja
Za 13/11/2021 13:30 U11 Meisjes HZ 93 Hofstade-Zemst A Booghmans Lynn Freys Nena en Vanophalvens Evelien
Za 13/11/2021 16:00 U17 Meisjes 1 Volley Schepdaal vzw B De Boeck Jens Thomas Chelsea
Za 13/11/2021 16:00 U17 Meisjes 2 VC Knødde Meise De Boeck Jens Thomas Lindsay
Za 20/11/2021 13:30 U13 Meisjes 1 VC Feniks Haacht B Booghmans Laure Bruynseels Lena
Za 20/11/2021 13:30 U11 Meisjes Brussels Volley Booghmans Lynn Saerens Lukas en Van de Voorde Brent
Za 20/11/2021 16:00 U17 Meisjes 2 VBT Machelen De Boeck Jens Stelma Fiona
Za 20/11/2021 16:00 U15 Meisjes Volley Opwijk D Van Campenhout Kasper Caluwé Maya
Zo 21/11/2021 17:30 U17 Jongens Volley Opwijk - TJV Lindemans Zellik Stroobants Marc Mertens Stephanie
Za 27/11/2021 13:30 U11 Gemengd Volley Schepdaal vzw Booghmans Lynn Van Gompel Toon en Van Nieuwenhoven Florian
Za 27/11/2021 16:00 U17 Meisjes 1 Daatmet Liedekerke De Boeck Jens Nees Marie
Zo 28/11/2021 17:30 U17 Jongens VC Lennik Heren Stroobants Marc Van Nieuwenhoven Maura
Zo 5/12/2021 17:30 U17 Jongens VC Feniks Haacht A Stroobants Marc Verspecht Brit