VCW thuiswedstrijden - jeugd: competitie

Periode: van 2022-01-10 tot 2022-07-31

Datum Tijd Team Bezoekers Coach Scheidsrechter
Za 15/01/2022 13:30 U11 Gemengd VBT Machelen B Booghmans Lynn Margaux De Vroede en Lieze Dendooven
Za 15/01/2022 16:00 U17 Meisjes 1 Wevok St.-Joris Weert.att Boghe Georges Sophie Nees
Za 15/01/2022 17:00 U13 Meisjes 2 Daatmet Liedekerke A Booghmans Laure Esmé Peetermans
Zo 16/01/2022 17:30 U17 Jongens Velvoc Veltem Beisem B Stroobants Marc Stelma Fiona
Za 29/01/2022 13:30 U11 Meisjes TJV Lindemans Zellik Booghmans Lynn Vanden Houte Mirte en Juliette Ringoir
Za 29/01/2022 16:00 U15 Meisjes Volley Thor Tervuren.att Van Campenhout Kasper Arne Samson
Za 5/02/2022 13:30 U11 Gemengd VC Knødde Meise Booghmans Lynn Anna Raes en Elena Leunis
Za 5/02/2022 17:30 U17 Meisjes 1 VC Molenstede A De Boeck Jens Fleur Van Peteghem
Za 12/02/2022 13:30 U13 Jongens Zuun Volleybal Club B Booghmans Laure Mauro Huysmans
Za 12/02/2022 13:30 U11 Meisjes Zuun Volleybal Club A Booghmans Lynn Febe Dezwarte en Emma Molders
Za 12/02/2022 16:00 U17 Meisjes 2 Grivok Grimbergen De Vroede Louis Kayetan Dojutrek
Za 12/02/2022 17:00 U13 Meisjes 2 Davoc Lot C Booghmans Laure Kasper Cok
Zo 13/02/2022 17:30 U17 Jongens Smash Neerijse Stroobants Marc Vitor Peeters
Za 19/02/2022 13:30 U13 Jongens Brussels Volley Booghmans Laure Sanne Verbeeck
Za 19/02/2022 13:30 U11 Meisjes Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A Booghmans Lynn Ardita Ramani en Van Den Bergh Ine
Za 19/02/2022 16:00 U17 Meisjes 2 VBT Machelen De Vroede Louis Anne Martens
Za 19/02/2022 16:00 U15 Meisjes Grivok Grimbergen A Van Campenhout Kasper Tessa De Pauw
Za 26/02/2022 13:30 U13 Jongens Kruikenburg Ternat B Booghmans Laure Brit Van den Bruel
Za 5/03/2022 13:30 U11 Gemengd Grivok Grimbergen B Booghmans Lynn Sophie Waterlot en Eline Vogeleer
Za 5/03/2022 16:00 U17 Meisjes 1 Kevoc Keerbergen De Boeck Jens Lindsey Verlinden
Za 5/03/2022 17:00 U13 Meisjes 2 Volley Opwijk C Booghmans Laure Liese Vlieghe
Za 12/03/2022 13:30 U17 Meisjes 2 V.C. Zavath Zaventem De Vroede Louis Lars Nevens
Za 12/03/2022 16:00 U17 Meisjes 1 VC Knødde Meise.att De Boeck Jens De Bondt Sara
Za 12/03/2022 17:00 U13 Meisjes 2 VC Lennik Dames C Booghmans Laure Thomas Lindsay
Zo 13/03/2022 17:30 U17 Jongens Wevok St.-Joris Weert Stroobants Marc Cato Van Speybroeck
Za 19/03/2022 13:30 U17 Meisjes 2 HZ 93 Steenokkerzeel C De Vroede Louis Seghers Brit
Za 19/03/2022 13:30 U13 Jongens Daatmet Liedekerke.att Booghmans Laure Evi Woutermaertens
Za 19/03/2022 13:30 U11 Meisjes Brussels Volley Booghmans Lynn Lauwers Juta en Steenackers Fé
Za 19/03/2022 16:00 U15 Meisjes Sterko Kortenberg Van Campenhout Kasper Izabela Jewdokimow
Za 26/03/2022 17:00 U17 Jongens Grivok Grimbergen Stroobants Marc Mauro Van Peteghem
Za 9/04/2022 13:30 U11 Gemengd HZ 93 Hofstade-Zemst B Booghmans Lynn Sarah Van de Biesen en Stien Van Keer
Za 9/04/2022 16:00 U17 Meisjes 1 HZ 93 Hofstade-Zemst B De Boeck Jens Robbe Boersma
Za 9/04/2022 17:00 U13 Meisjes 2 Govok Cammaert Gooik VZW B Booghmans Laure Mats Holvoet Koelet